sizi arıyalım
Marnys ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Marnys.gen.tr Narecza sitesidir.
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr
marnys

Marnys Junor


Birçok çalışma bu konuda yapılan ve Guatemala ve Marnys Junor , Kolombiya İki çalışmalar göstermektedir ki , kötü beslenme olumsuz bir bebeğin beyin gelişimi ve IQ etkileyen hastalıklardır , örneğin , Guatemala yapılır çalışıyorlar , Russell L. Blaylock , MD , gibi dört alıntı bebeklerde okudu farklı köylerde . Köyün iki bebek ve bir besin açısından zengin içecek ek olarak yedi yaşına kadar çocuklar genç. Iki köy , vitamin ve mineraller benzer yaş çocuklar bir içki ek alt verildi . Bütün çocuklar günde iki kez kezbesin içki vardı .

Bu çalışma ulaştı iki ile ilgili sonuç adresleri :

1 . Intrauterin büyüme çocuklar düşük oranları ileköylerin hepsi, yavaş büyüme gösterdi ve birçok hafıza testlerinde düşük sözel puanları düşük performans vardı .

2 . Besin açısından zengin bir içecek takviyesi bu etkilerin çoğu bebek ergenlik çağına vardı geri alınanküçük . Bu adamlar Marnys Junor iyi kognitif fonksiyon , hem de güçlü bir bilgi işlem yetenekleri vardı .

Genel olarak , araştırmacılar sonucuna :

Dahil beynin bile erken çocukluk beslenen mükemmel yemek , düşük Marnys Junor ağırlığı ve diğer olası dezavantajları , sözel becerileri , hafıza ve bilişsel gelişim sorunları aşabiliriz . Diğer bir deyişle , beyin beslenme çocukluk gelişimi üzerinde belirleyici bir etkisi vardır .

Bebeğinizin beyin için beslenme Boost nasıl?
Soru İyi . Erken yaşta araştırmacılar beyin gelişimi için önemli olan , vitamin, mineral ve eser minerallerinlistesini daralmış . Bunlar, aşağıdakileri içerir :

– folat
– Vitamin B12
– tiamin
– riboflavin
– Panthothenic asit
– biotin
– askorbat
– Vitamin
– karotenoidler
– D vitamini , E ve K

Bu alfabe çorbası bir sürü gibi gelebilir , bu Marnys Junor çocuğunuzun görmek besleyen gerçek gıdalar açabilirsiniz . Gıdalar yukarıda bahsedilen vitamin ve mineraller birçok aşağıdaki gibidir içerir:

– Tam tahıllar
– çilek
– Somon ve tavuk gibi yağsız et
– Yeşil yapraklı sebzelerde
– Fasulye ve bezelye
– Zenginleştirilmiş tahıl

Yeşil alg ki – Çocuğunuzun beyin besin ihtiyaçlarını size mavi beslemek için , en iyi takviyeleri biri sağlandığından emin değilseniz . Dr Jeffrey Bruno göre , ” çocuklar biliş , ruh hali , davranış ve AFA yosun ( aphanizomenon flos – su) akademik performansını artırmak en az altı çalışmalar faydalarını göstermiştir . ”

Çocuk dondurularak kurutulmuş AFA alg birkaç kapsül ile yüksek kalitede ise bunu Marnys Junor kendi olduğunu olabileceğini düşünüyorum her ihtimale karşı , onu ” sağlıklı beyin gıda ” öğle dolu Twinkies okul birkaç kendi diyet eklenen beslenme ihtiyaçları olacak!

Diğer Blog Konuları

Marny’s arı sütünün faydaları

Marny's arı sütü bebek-çocuk erkek-kadın yaşlı-genç tüm yaşlarda, gebelikte, doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte ve anne karnından itibaren gelişme çağındaki çocuklarda çok fazla yararları vardır. Özellikle zihinsel gelişim ve büyümede oldukça etkilidir. Hastalıklara karşı vücut direncini artırmakta da etkili olan Marny's arı sütü kanserle ve ağır hastalıklarda da içeriğindeki propolisten dolayı en çok başvurulan ürünlerden biridir. Aynı zamanda sporcular içinde besin desteği olarak kullanılmakta olan Marny'sDevamı

Marny’s Balık yağı

Balık yağları genelde ton balığı, uskumru, mersin balığı, kefal gibi balıkların yağlarından elde edilerek kapsül haline getirilir. Bu yağların 4 gramında yaklaşık olarak 1 gram omega 3 bulunmaktadır. Bu balık yağlarının içeriğine koruyucu madde olarak E vitamini konulmakta olup bazı formlarında A, B1, B2, B3, C ve D vitaminleri de bulunmaktadır. Düzenli olarak balık tüketiminin beyin gelişimine olan etkisi herkes tarafından bilinir bu balık yağları da balıktan elde edilmekte olan bir yağ olmasına bağlı olarak beyinsel olarak üst düzey etkiler gö...Devamı

Marny’s arı sütü

Marnys arı sütü içeriğindeki arı sütü ve propolis özleri ile cildi güçlendiren ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan bir besin desteğidir. İçeriğindeki multivitamin ile hastalıklara karşıda direnç kazandıran Marnys arı sütü sıvı bir besin desteği olmasından dolayı tüm yaş gruplarında rahatlıkla kullanılabilir. Marnys arı sütü hiçbir kimyasal ve ya katkı maddesi içermemektedir. Arı sütü ve propolise karşı duyarlılığı olan kişiler (Tip 1 hipersensitive) tarafından kullanılmamalıdır. Astım...Devamı