sizi arıyalım
Marnys ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Marnys.gen.tr Narecza sitesidir.
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr

Marnys Junor


Birçok çalışma bu konuda yapılan ve Guatemala ve Marnys Junor , Kolombiya İki çalışmalar göstermektedir ki , kötü beslenme olumsuz bir bebeğin beyin gelişimi ve IQ etkileyen hastalıklardır , örneğin , Guatemala yapılır çalışıyorlar , Russell L. Blaylock , MD , gibi dört alıntı bebeklerde okudu farklı köylerde . Köyün iki bebek ve bir besin açısından zengin içecek ek olarak yedi yaşına kadar çocuklar genç. Iki köy , vitamin ve mineraller benzer yaş çocuklar bir içki ek alt verildi . Bütün çocuklar günde iki kez kezbesin içki vardı .

Bu çalışma ulaştı iki ile ilgili sonuç adresleri :

1 . Intrauterin büyüme çocuklar düşük oranları ileköylerin hepsi, yavaş büyüme gösterdi ve birçok hafıza testlerinde düşük sözel puanları düşük performans vardı .

2 . Besin açısından zengin bir içecek takviyesi bu etkilerin çoğu bebek ergenlik çağına vardı geri alınanküçük . Bu adamlar Marnys Junor iyi kognitif fonksiyon , hem de güçlü bir bilgi işlem yetenekleri vardı .

Genel olarak , araştırmacılar sonucuna :

Dahil beynin bile erken çocukluk beslenen mükemmel yemek , düşük Marnys Junor ağırlığı ve diğer olası dezavantajları , sözel becerileri , hafıza ve bilişsel gelişim sorunları aşabiliriz . Diğer bir deyişle , beyin beslenme çocukluk gelişimi üzerinde belirleyici bir etkisi vardır .

Bebeğinizin beyin için beslenme Boost nasıl?
Soru İyi . Erken yaşta araştırmacılar beyin gelişimi için önemli olan , vitamin, mineral ve eser minerallerinlistesini daralmış . Bunlar, aşağıdakileri içerir :

- folat
- Vitamin B12
- tiamin
- riboflavin
- Panthothenic asit
- biotin
- askorbat
- Vitamin
- karotenoidler
- D vitamini , E ve K

Bu alfabe çorbası bir sürü gibi gelebilir , bu Marnys Junor çocuğunuzun görmek besleyen gerçek gıdalar açabilirsiniz . Gıdalar yukarıda bahsedilen vitamin ve mineraller birçok aşağıdaki gibidir içerir:

- Tam tahıllar
- çilek
- Somon ve tavuk gibi yağsız et
- Yeşil yapraklı sebzelerde
- Fasulye ve bezelye
- Zenginleştirilmiş tahıl

Yeşil alg ki – Çocuğunuzun beyin besin ihtiyaçlarını size mavi beslemek için , en iyi takviyeleri biri sağlandığından emin değilseniz . Dr Jeffrey Bruno göre , ” çocuklar biliş , ruh hali , davranış ve AFA yosun ( aphanizomenon flos – su) akademik performansını artırmak en az altı çalışmalar faydalarını göstermiştir . ”

Çocuk dondurularak kurutulmuş AFA alg birkaç kapsül ile yüksek kalitede ise bunu Marnys Junor kendi olduğunu olabileceğini düşünüyorum her ihtimale karşı , onu ” sağlıklı beyin gıda ” öğle dolu Twinkies okul birkaç kendi diyet eklenen beslenme ihtiyaçları olacak!

Diğer Blog Konuları

Marnys Ferrobine Şurup

Başta anemi (kansızlık) olmak üzere, kan alyuvar seviyesinin düştüğü durumlarda tavsiye edilen doğal bir sıvı demir desteğidir. Vücut direncinin düştüğü ve vitamin ihtiyacının arttığı durumlarda kullanımı uygundur. Sağlıklı bir yaşam sürecinde demirden yoksun gıdaların doğal takviyesi olarak kullanılır. FERROBINE Şurup, vücuda optimum miktardaki demiri sağlamak için formule edilmiş, multivitamin destekli sıvı demir desteğidir. Demir eksikliğinin gözlemlendiği durumlarda replasman tedavisine yardımcı olur. Ferrobine şurup kullanımı ile vücudun demir ihtiyacı karşılanırken, aynı zam...Devamı

Marnys Forline CLA likit

Marnys Forline CLA likit ile güvenle kilo verebilirsiniz.
 
Özellikleri;Vücutta depolanan yağları enerjiye cevrilmesinde önemli rol oynadığını,hipogliseminin konturolüne yardımcı olduğunu,kalbi güçlendireceğini ve kalp krizini azalttığını göstermektedir.
FORLINE CLA *Yağ yakıcı likit *Yağları enerjiye çevirerek, kilo vermeyi en etkin bir şekilde gerçekleştiren doğal bir besin takviyesidir. * Yağsız kas kitlesini arttırırken, vücut yağlarını da azaltır. * Kilo kontrol diyet Nekadar.com lerine destek olarak tavsiye edilen doğal besi...Devamı

Marnys Forline Cla Zayıflama Flakonları

Marnys Forline CLA Konjuge Linoleik asit ve L-Karnitin içeren Yağ yakımına ve zayıflamaya yardımcı, Türkiye’de ilk içilebilir formda, doğal besin desteği Forline CLA içerisinde yer alan Konjuge Linoleik asit, vücutta yeterli olarak sentezlenemeyen , dışarıdan alımı gereken bir yağ asididir. Yağların depolanmasında gerekli enzim üzerine baskılayıcı etki göstererek , depolanan yağ miktarının azaltılmasına daha önce depolanan yağların serbest kalarak kaslarda enerji olarak kullanımına yardımcıdır. Böylece vücut kas miktarını değiştirmeden , yağ miktarının azaltılmasını sağlar. L-Carnit...Devamı