sizi arıyalım
Marnys ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Marnys.gen.tr Narecza sitesidir.
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr
Marnys.gen.tr

Marnys Junor


Birçok çalışma bu konuda yapılan ve Guatemala ve Marnys Junor , Kolombiya İki çalışmalar göstermektedir ki , kötü beslenme olumsuz bir bebeğin beyin gelişimi ve IQ etkileyen hastalıklardır , örneğin , Guatemala yapılır çalışıyorlar , Russell L. Blaylock , MD , gibi dört alıntı bebeklerde okudu farklı köylerde . Köyün iki bebek ve bir besin açısından zengin içecek ek olarak yedi yaşına kadar çocuklar genç. Iki köy , vitamin ve mineraller benzer yaş çocuklar bir içki ek alt verildi . Bütün çocuklar günde iki kez kezbesin içki vardı .

Bu çalışma ulaştı iki ile ilgili sonuç adresleri :

1 . Intrauterin büyüme çocuklar düşük oranları ileköylerin hepsi, yavaş büyüme gösterdi ve birçok hafıza testlerinde düşük sözel puanları düşük performans vardı .

2 . Besin açısından zengin bir içecek takviyesi bu etkilerin çoğu bebek ergenlik çağına vardı geri alınanküçük . Bu adamlar Marnys Junor iyi kognitif fonksiyon , hem de güçlü bir bilgi işlem yetenekleri vardı .

Genel olarak , araştırmacılar sonucuna :

Dahil beynin bile erken çocukluk beslenen mükemmel yemek , düşük Marnys Junor ağırlığı ve diğer olası dezavantajları , sözel becerileri , hafıza ve bilişsel gelişim sorunları aşabiliriz . Diğer bir deyişle , beyin beslenme çocukluk gelişimi üzerinde belirleyici bir etkisi vardır .

Bebeğinizin beyin için beslenme Boost nasıl?
Soru İyi . Erken yaşta araştırmacılar beyin gelişimi için önemli olan , vitamin, mineral ve eser minerallerinlistesini daralmış . Bunlar, aşağıdakileri içerir :

- folat
- Vitamin B12
- tiamin
- riboflavin
- Panthothenic asit
- biotin
- askorbat
- Vitamin
- karotenoidler
- D vitamini , E ve K

Bu alfabe çorbası bir sürü gibi gelebilir , bu Marnys Junor çocuğunuzun görmek besleyen gerçek gıdalar açabilirsiniz . Gıdalar yukarıda bahsedilen vitamin ve mineraller birçok aşağıdaki gibidir içerir:

- Tam tahıllar
- çilek
- Somon ve tavuk gibi yağsız et
- Yeşil yapraklı sebzelerde
- Fasulye ve bezelye
- Zenginleştirilmiş tahıl

Yeşil alg ki – Çocuğunuzun beyin besin ihtiyaçlarını size mavi beslemek için , en iyi takviyeleri biri sağlandığından emin değilseniz . Dr Jeffrey Bruno göre , ” çocuklar biliş , ruh hali , davranış ve AFA yosun ( aphanizomenon flos – su) akademik performansını artırmak en az altı çalışmalar faydalarını göstermiştir . ”

Çocuk dondurularak kurutulmuş AFA alg birkaç kapsül ile yüksek kalitede ise bunu Marnys Junor kendi olduğunu olabileceğini düşünüyorum her ihtimale karşı , onu ” sağlıklı beyin gıda ” öğle dolu Twinkies okul birkaç kendi diyet eklenen beslenme ihtiyaçları olacak!

Diğer Blog Konuları

Marny’s şurup

Marny's şurup içeriğinde bulunan 10HDeA ile bağışıklık sistemini güçlendirir. Marny's şurup ürünlerinin içeriğinde bulunan asefil kolin ve glubulin ise çocukların öğrenme ve algılama faaliyetlerinin artırılmasına yardımcı olurken globulbin ise bağışıklık sistemini güçlendirmede artı etki sağlar. A,E,D ve B vitamin kompleksleri vücut için gerekli olan vitamin ihtiyacının giderilmesinde oldukça etkilidir. Marny's şurup İştah açıcı etkisi ile de çocuklarda beslenmeyi düzenleyici etkiye sahiptir. ...Devamı

Marny’s Propolmar

Marny's Propolmar Şurup; bal, propolis, ekinezya, arı sütü, C vitamini, çinko ve mentol içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücudun enfeksiyonlara karşı korunmasını sağlayan doğal bir besin takviyesidir. Vücut direncini geliştirmeye yönelik bu ürün ile sonbahar kış dönemlerinde, bağışıklık sistemini geliştirme ve güçlendirici olarak görev yapmaktadır. Vücut direncini artırarak vücudu enfeksiyonlara karşı korur direncini artırır. Sonbahar ve kış aylarında görülen soğuk algınlığına bağlı hastalıkların oluşmasını engeller belirtilerini ha...Devamı

Marnys Propolmar Propolis

Marnys Propolmar Propolis ve ekineza şurubu içeriğindeki bal, propolis, ekinezya, arısütü ve C vitamini içerir. Günde 10-20 ml arası alınması gereken Marnys Propolmar Propolis bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun enfeksiyonlara karşı korunmasını sağlayan tamamen doğal olan bir ek besindir. Vücut direncinin zayıflamaya başladığı sonbahar ve kış dönemlerinde bağışıklık sistemini güçlendirme görevi yapar ve vücut direncini artırmak suretiyle vücudu enfeksiyonlara karşı korur. Sonbahar ve kış aylarında ö...Devamı