Marnys Junor

marnys-propolsaft-surup

Birçok çalışma bu konuda yapılan ve Guatemala ve Marnys Junor , Kolombiya İki çalışmalar göstermektedir ki , kötü beslenme olumsuz bir bebeğin beyin gelişimi ve IQ etkileyen hastalıklardır , örneğin , Guatemala yapılır çalışıyorlar , Russell L. Blaylock , MD , gibi dört alıntı bebeklerde okudu farklı köylerde . Köyün iki bebek ve bir besin açısından zengin içecek ek olarak yedi yaşına kadar çocuklar genç. Iki köy , vitamin ve mineraller benzer yaş çocuklar bir içki ek alt verildi . Bütün çocuklar günde iki kez kezbesin içki vardı .

Bu çalışma ulaştı iki ile ilgili sonuç adresleri :

1 . Intrauterin büyüme çocuklar düşük oranları ileköylerin hepsi, yavaş büyüme gösterdi ve birçok hafıza testlerinde düşük sözel puanları düşük performans vardı .

2 . Besin açısından zengin bir içecek takviyesi bu etkilerin çoğu bebek ergenlik çağına vardı geri alınanküçük . Bu adamlar Marnys Junor iyi kognitif fonksiyon , hem de güçlü bir bilgi işlem yetenekleri vardı .

Genel olarak , araştırmacılar sonucuna :

Dahil beynin bile erken çocukluk beslenen mükemmel yemek , düşük Marnys Junor ağırlığı ve diğer olası dezavantajları , sözel becerileri , hafıza ve bilişsel gelişim sorunları aşabiliriz . Diğer bir deyişle , beyin beslenme çocukluk gelişimi üzerinde belirleyici bir etkisi vardır .

Bebeğinizin beyin için beslenme Boost nasıl?
Soru İyi . Erken yaşta araştırmacılar beyin gelişimi için önemli olan , vitamin, mineral ve eser minerallerinlistesini daralmış . Bunlar, aşağıdakileri içerir :

– folat
– Vitamin B12
– tiamin
– riboflavin
– Panthothenic asit
– biotin
– askorbat
– Vitamin
– karotenoidler
– D vitamini , E ve K

Bu alfabe çorbası bir sürü gibi gelebilir , bu Marnys Junor çocuğunuzun görmek besleyen gerçek gıdalar açabilirsiniz . Gıdalar yukarıda bahsedilen vitamin ve mineraller birçok aşağıdaki gibidir içerir:

– Tam tahıllar
– çilek
– Somon ve tavuk gibi yağsız et
– Yeşil yapraklı sebzelerde
– Fasulye ve bezelye
– Zenginleştirilmiş tahıl

Yeşil alg ki – Çocuğunuzun beyin besin ihtiyaçlarını size mavi beslemek için , en iyi takviyeleri biri sağlandığından emin değilseniz . Dr Jeffrey Bruno göre , ” çocuklar biliş , ruh hali , davranış ve AFA yosun ( aphanizomenon flos – su) akademik performansını artırmak en az altı çalışmalar faydalarını göstermiştir . ”

Çocuk dondurularak kurutulmuş AFA alg birkaç kapsül ile yüksek kalitede ise bunu Marnys Junor kendi olduğunu olabileceğini düşünüyorum her ihtimale karşı , onu ” sağlıklı beyin gıda ” öğle dolu Twinkies okul birkaç kendi diyet eklenen beslenme ihtiyaçları olacak!

Marnys Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.